blankZ dniem 1 stycznia 1979 r z inicjatywy władz lokalnych i w celu zaspokojenia potrzeb placówek oświatowych na naszym terenie utworzony został toruński oddział Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Szkól “CEZAS” w Warszawie.

W styczniu 1983 roku zlikwidowano odział warszawskiego PZS “Cezas” i powstało Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół “Cezas” w Toruniu. Następnie prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo przejęło od PZS “Cezas” w Bydgoszczy filię we Włocławku. Na skutek procesów prywatyzacyjnych w grudniu 1993 roku zlikwidowano PZS “Cezas”, a utworzono “Cezas-Toruń” Spółkę z o.o. z filią we Włocławku.

blankSpółka “Cezas-Toruń” dała się poznać jako wyspecjalizowana firma, zajmująca się kompleksowym wyposażeniem nowych obiektów oświatowych. Dzięki swemu doświadczeniu i doborowej kadrze służymy radą w projektowaniu wnętrz. Dostarczamy bez dodatkowych opłat zakupione wyposażenie oraz na życzenie odbiorcy dokonujemy fachowego montażu. Towary będące w naszej ofercie posiadają wszelkie wymagane certyfikaty.

Prezentowane wyroby posiadają niezbędne certyfikaty stwierdzające zgodność z normami PN-EN i ISO, które dopuszczają je do użytku w szkołach zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 31 grudnia 2002 roku.

Wśród naszych realizacji znajdują się: budynek po kapitalnym remoncie najstarszego w Toruniu Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika, Gimnazjum Akademickie oraz wiele obiektów w Toruniu i regionie.

Dane identyfikacyjne spółki
CEZAS Toruń Sp. z o.o.
87-100 Toruń
ul. Poznańska 168

NIP – 879-00-07-519
KRS – 0000186091
SĄD REJONOWY W TORUNIU
VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Kapitał zakładowy – 50.200,00 zł
REGON – 870212607